Střešní terasa

venkovní
relaxace
na slunci

Více o relaxaci

Moderní fitness

Fitness, cardio a funkční zóna

Více o fitness

venkovní relaxace na slunci

Moderní wellness

Aqua zóna

Více o Aqua zóně

Relax zóna

Více o Relax zóně

Relax zóna

CRM Manager

Hlavní pracovní poměr

Rádi pečujete? Baví Vás komunikovat? Je pro Vás prostředí prémiového fitness a wellness Klubu benefitem? Považujete práci za svoji „druhou rodinu“? Dává Vám smysl Klub s přesahem do charitativní činnosti či úzce spolupracující s FTVS UK v Praze? Pokud ano, ozvěte se nám! Do týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici CRM Manager na plný úvazek na dobu určitou (po roce následuje doba neurčitá), který nám pomůže v péči o naše spokojené klienty a zajistí 5* proklientský servis našeho Klientského centra. Preferujeme dlouhodobou spolupráci s nástupem v červenci 2024.

Popis pozice

  • Vedení týmu Klientského centra a recepce (cca 15 osob).
  • Péče o stávající klienty – komunikace v podobě vyřizování požadavků, poskytování aktuálních informací.
  • Prodej členství nad rámec ukončených (aktuálně je naplněna kapacita Klubu).
  • Částečná participace na organizaci eventů pro klienty.
  • Organizace porad oddělení.
  • Práce s pokladnou/finanční hotovostí.
  • Péče o partnerské spolupráce.

Požadujeme

  • Pozitivní přístup k fitness a wellness.
  • Zkušenost s vedením týmu lidí.
  • Radost z péče o klienty (komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti).
  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Spolehlivost, samostatnost a proklientský přístup.
  • Reprezentativní a profesionální vystupování v českém a anglickém jazyce.
  • Smysl pro týmovou práci, organizační schopnosti, spolehlivost, vstřícné a příjemné vystupování, zodpovědnost a pečlivost při plnění úkolů a dohod.
  • Zkrácenou směnu o víkendu 1x v měsíci (kompenzace volnem v týdnu).
  • MS Office - znalost na uživatelské úrovni.
  • Znalost programu Member Pro, prémiových služeb a praxe na obdobné pozici výhodou.

Nabízíme

  • Stabilní zázemí české společnosti s dlouholetou tradicí.
  • Pozitivní atmosféru Klubu s prémiovými fitness a wellness službami na Brumlovce.
  • Forma spolupráce Hlavní pracovní poměr.
  • Široký věrnostní a benefitní program (využití nabízených služeb fitness, wellness (mimo pracovní dobu), doplňkových služeb fyzioterapie, osobního tréninku, masáží atd. za zvýhodněných podmínek, oblečení zn. Puma, občerstvení na pracovišti, školení, teambuildingy, parkování, firemní mobilní telefon atd.).
  • Mzdové ohodnocení v podobě fixní částky, měsíčních a kvartálních bonusů.
  • Stravenkový paušál jako součást výplaty.
  • Termín nástupu – červenec 2024.

V případě, že Vás tato pozice zaujala, prosím zašlete své profesní CV s fotografií na email hr@balanceclub.cz.

V předmětu zprávy, prosíme, uveďte „CRM Manager“.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů Balance Club Brumlovka, a.s.  dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Chci se stát členem klubu